Kaardilt on võimalik näha kus toimusid arutelud oktoobri - detsembri 2018 jooksul. Kaarti saad suurendada (+), mis toob nähtavale rohkem arutelusid.

Arutelude nimekiri

Harjumaa

Eesti Õpilasesinduste Liit

Toimus
–14:00
Asukoht
Pääsküla Noortekeskus
Korraldaja
Joosep Kään, joosep.kaan@opilasliit.ee, 53007552

Poliitikakujundajate oskuste arendamise programm

Toimus
Asukoht
Viru hotell, Tallinn

Tööandjad siit ja sealt

Toimus
–17:00
Asukoht
Ülemiste City, Valukoja 8, Tallinn, II korrus, ruum Andromeda
Korraldaja
Grete Adler, grete.adler@hrfactory.com, 5261971

Poliitikakujundajate oskuste arendamise programm

Toimus
Asukoht
Viru hotell, Tallinn

Tallinna asumiseltsid

Toimus
–21:00
Asukoht
Tallinn, Telliskivi loomelinnak
Korraldaja
Peeter Vihma, peetervihma@gmail.com, 53883291

Ida-Harju kestvusarutelu: kas kestame või kustume?

Toimus
–18:00
Asukoht
Kehra, Raudtee 7, Vabadussõja murdelahingute muuseum Kehra raudteejaamas
Korraldaja
Ingeldrin Aug, ingeldrin.aug@gmail.com, 56649462

Keila mõtleb kaasa

Toimus
–21:00
Asukoht
Keila, Keskväljak 13A, Noortetuba Mõte Kuubis
Korraldaja
Andrus Saliste, asaliste@hotmail.com, 5068602

Harku vald mõtleb kaasa

Toimus
–21:00
Asukoht
Muraste, Lee tee 5, Muraste koolimaja
Korraldaja
Andrus Saliste, asaliste@hotmail.com, 5068602

Anija sädeinimesed

Toimus
–13:00
Asukoht
Anija mõis
Korraldaja
Maris Jõgeva, maris@rahvaalgatus.ee, 53421726

Poliitikakujundajate oskuste arendamise programm

Toimus
Asukoht
Viru hotell, Tallinn

Hiiumaa

Hiidlaste kogukond

Toimus
–20:00
Asukoht
Mamma Mia Pizzeria, Rookopli 20, Kärdla
Korraldaja
Kaira Västrik, kultuurideko@gmail.com, 56607084

Ida-Virumaa

Narva inimesed: количество или качество?

Toimus
–19:30
Asukoht
Tartu Ülikooli Narva Kolledž, Raekoja plats 2, Narva, auditoorium 215
Korraldaja
Aet Kiisla, aet.kiisla@ut.ee, 56608626

Järvamaa

Türi valla kogukond

Toimus
–14:00
Asukoht
Vaksali kohvik, Jaama 8, Türi
Korraldaja
Maarja Brause, maarjavaikmaa@hotmail.com, 54583662

Koeru kandi kogukonnad

Toimus
–21:00
Asukoht
Ervita Seltsimaja, Järva vald
Korraldaja
Kirsika Ilmjärv, Kirsika@koeru.edu.ee, 55577004

Järvamaa sädeinimeste arutelu-läbimäng

Toimus
–16:30
Asukoht
Järva vald, Karinu külamaja
Korraldaja
Arto Saar, saar.arto@gmail.com, 5257373

#kuidasmekestame arutelujuhid

Toimus
–19:30
Asukoht
Põhjaka mõis
Korraldaja
Maris Jõgeva, maris@rahvaalgatus.ee, 53421726

Arvamusfestivali arutelu "Kuidas me kestame?"

Toimus
–17:00
Asukoht
Paide Vallimägi
Korraldaja
Maris Jõgeva, maris@rahvaalgatus.ee, 53421726

Jõgevamaa

Jõgevamaa sädeinimeste arutelu-läbimäng

Toimus
–18:00
Asukoht
Kuremaa loss
Korraldaja
Piret Jeedas, piret@ruumiloojad.ee, 5292242

Läänemaa

Läänemaa sädeinimeste arutelu-läbimäng

Toimus
–17:30
Asukoht
Haapsalu Kultuurikeskus, Randlase saal
Korraldaja
Maris Jõgeva, maris@rahvaalgatus.ee, 53421726

Pärnumaa

Libatse külaselts

Toimus
–19:30
Asukoht
Põhja-Pärnumaa, Libatse küla, Libatse Lasteaed-algkool
Korraldaja
Heleri Wazza, libatse.kylaselts@gmail.com, 58519434

Pärnumaa sädeinimeste arutelu-läbimäng

Toimus
–19:00
Asukoht
Pärnu, Akadeemia 2, V korrus
Korraldaja
Daisi Sprenk, daisi@parnumaa.ee, 53455161

Põlvamaa

Põlvamaa arutelu

Toimus
–18:00
Asukoht
Põlvamaa, Neitsijärve Loovusait
Korraldaja
Kaisa Tammoja, kaisa.tammoja@polvamaa.ee, 5109433

Raplamaa

Raplamaa sädeinimeste arutelu-läbimäng

Toimus
–20:00
Asukoht
Rapla, Kultuuriklubi Baas
Korraldaja
Maris Jõgeva, maris@rahvaalgatus.ee, 53421726

Saaremaa

Saaremaa sädeinimeste arutelu-läbimäng II

Toimus
–18:00
Asukoht
Kuressaare vabakontor "EDUkontor"
Korraldaja
Maris Rebel, maris.rebel@gmail.com, 56986981

Saaremaa sädeinimeste arutelu-läbimäng I

Toimus
–20:00
Asukoht
Kuressare vabakontor "EDUkontor"
Korraldaja
Maris Rebel, maris.rebel@gmail.com, 56986981

Tartumaa

Ihaste rahva aruteluõhtu

Toimus
–21:00
Asukoht
Ranna pst 31, Tartu
Korraldaja
Lenne Rähn-Kuusik, ihasteelanikud@gmail.com, 56480789

#minajään

Toimus
–21:30
Asukoht
Tartu, Mäe tn 31
Korraldaja
Kaisa Jõgeva, kaisa.jogeva@gmail.com, 58369606

Eesti Naisüliõpilaste Seltsi liikmete ja sõprade aruteluõhtu

Toimus
–21:30
Asukoht
Riia 13-33, Tartu
Korraldaja
Karin Kangur, f.kangur@gmail.com, 5294591

Tartumaa sädeinimeste arutelu-läbimäng

Toimus
–21:00
Asukoht
Tartu, Raekoja plats 1 (Ülikooli 7), 2.korrus
Korraldaja
Kaisa Jõgeva, kaisa.jogeva@gmail.com, 58369606

Valgamaa

Valgamaa sädeinimeste arutelu-läbimäng

Toimus
–18:30
Asukoht
Sangaste kultuurimaja peeglisaal, Otepää vald
Korraldaja
Ivika Nõgel, partnerlus@partnerlus.ee, 5115914

Viljandimaa

Viljandimaa sädeinimeste läbimäng

Toimus
–19:30
Asukoht
Wimka kultuuriklubi, Turu 7
Korraldaja
Monica Sasi, monica.sasi8@gmail.com, 53013201

Võrumaa

Võrumaa sädeinimeste arutelu-läbimäng

Toimus
–20:00
Asukoht
Tsenter kompetentsikeskus, Pärna tee 1, Väimela, Võru vald
Korraldaja
Piret Jeedas, piret@ruumiloojad.ee, +3725292242